درباره ما

مرکز شنوایی سنجی ماهان سمعک ارائه دهنده خدمات شنوایی و تجویز و تنظیم سمعک های دیجیتال, هوشمند و فراهوشند از معروفترین و بهترین مارک سمعک های دنیا میباشد. ماهان سمعک اصفهان نمایندگی سمعک زیمنس آلمان , Widex , Siemens ,Audio service, Hansaton , Oticon ,Resound و بزرگترین مرکز خرید سمعک در اصفهان می باشد که در زمینه فروش سمعک و تجهیزات شنوایی به همکاران اودیولوژیسیت و مددجویان فعالیت دارد.
هزینه سمعک و خدمات شنوایی (هزینه نوارگوش) در این مرکز با قیمت و تعرفه دولتی (ارز 4200 تومانی) میباشد. همچنین این مرکز مجهز به لابراتوار قالبسازی و تعمیرات میباشد لذا تجویز و تحویل سمعک شما در اسرع وقت توسط اودیولوژیستان مجرب انجام میگردد و در صورت عدم رضایت مددجو ؛ هزینه سمعک برگردانده میشود.

خدمات شرکت ماهان سمعک از قبیل:

 • ارزیابی شنوایی نوزادان ؛ کودکان و بزرگسالان(PTA-IA-OAE-ABRو …)
 • ارزیابی و مشاوره وزوز گوش
 • تخفیف ویژه به اعضای کانون بازنشستگان, خانواده شهدا و ایثارگر، خانه کارگر، نیروهای مسلح و بچه های تا 7 سال
 • ساخت سمعک های داخل گوشی نامرئی با دو سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش
 • تعویض سمعک های قدیمی با سمعک های به روز با شرایط پرداخت عالی
 • ارائه سمعک بلوتوث , وایرلس و اتصال بی سیم به تلویزیون و موبایل
 • ساخت قالب ضد صوت (ساده و فیلتردار) و ضد آب
 • تعمیر انواع سمعک
 • ساخت قالب سمعک
 • ارائه فاکتور معتبر جهت استفاده از بیمه
 • اعطای وام قرض الحسنه با کارمزد 4درصد در 24تا 60 قسط

شنوایی سنجی

مرکز شنوایی سنجی ماهان با انجام آزمون های شنوایی و بررسی میزان کم شنوایی و اختلالات شنوایی با استفاده از دستگاه های به روز دنیا آماده ارائه مشاوره و خدمات لازم به افراد کم شنوا می باشد. اودیولوژیست های شاغل در این مرکز با گذراندن دوره های پیشرفته تجویز و تنظیم سمعک های به روز دنیا آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد.
کلینیک شنوایی سنجی ماهان سمعک بهترین کلینیک انجام نوار گوش در اصفهان، با پیشرفته ترین و بروزترین دستگاه ها مسئولیت تست شنوایی سنجی نوزادان ؛ کودکان و بزرگسالان را بعهده دارد . همچنین برای افراد سالمند و تمامی عزیزانی که امکان مراجعه حضوری ندارند, نیروی اودیولوژیست در نظر گرفته که تمامی تست ها، نوار گوش، قالبگیری و تنظیم سمعک را در محل یا منزل شما به بهترین نحو به انجام برساند. ماهان سمعک تنها شرکت سمعک دارای گواهینامه iso9001 رضایت مشتریان در استان اصفهان میباشد.
شرکت ماهان سمعک اصفهان طرف قرارداد با بیمه های خدمات درمانی، تامین اجتماعی، خانه کارگر و کانون بازنشستگان برای قیمت سمعک با بیمه می باشد . که به این افراد علاوه بر تخفیف سمعک، فاکتور معتبر جهت دریافت مابقی هزینه سمعک ارائه می گردد. مددجویانی که از این مرکز سمعک دریافت می کنند. علاوه بر 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش به مدت 6ماه باتری سمعک رایگان دریافت میکنند. شرکت ماهان سمعک اسپادان اصفهان همچنین برای کارگرانی که در محیط های پر سر و صدا فعالیت دارند. آماده بستن قرارداد با شرکت و مسئول HSE برای ساخت قالب های ضدصوت ساده و فیلتردار می باشد.

فرم های ارتباط با ماهان سمعک
     اطلاعات تماستماس فوریمحصولاتنوبت دهی