+9831-32683368 

انواع شارژر سمعک ها:

شارژر سمعک

 

 

سمعک قابل شارژ هانساتون آلمان

سمعک های جدید AQ بدون نیاز به باتری.

این مدل سمعک ها به صورت پشت گوشی موجود می باشد.

معمولا با افزایش سن مشکلاتی نظیر کاهش بینایی، لرزش دست، فراموشی و مشکل در یادگیری اطلاعت جدید دیده می شود.

در این موارد استفاده از سمعک های قابل شارژ گزینه بسیار مناسبی است.

همانطور که در شکل مشاهده می شود با قرار دادن سمعک در محل مورد نظر سمعک شارژ می شود و دیگر نیاز به باتری نمی باشد.

از مزایای این مدل می توان به راحتی در نحوه قرار سمعک در محل شارژر اشاره کرد.

به دلیل بزرگ بودن محفظه شارژ به راحتی فرد می تواند سمعک را در محل مناسب قرار دهد.

 

  سمعک قابل شارژ هانساتون آلمان

 شارژرهای جدید سمعک های زیمنس

   شارژر سمعک زیمنس

شارژر سمعک (eCharger)

راحت برای استفاده و بادوام

آیا تا به حال باتری سمعک شما به طور غیرمنتظره ای تمام شده است؟  آزاردهنده به نظر می آید! اینطور نیست! چرا راه کار راحت تر را انتخاب نکنید. بهتر است با تعویض هفتگی باتری خداحافظی کنید.
 راهکاری مقاوم و پایدار برای سمعک های قابل شارژ Pure و Motion. شارژر سمعک با استفاده از شارژر زیمنس علاوه بر اینکه از دردسر تعویض باتری رهایی می یابید به محیط زیست نیز کمک خواهید کرد و میزان مصرف باتری را به طور قابل توجهی پایین می آورید.

 
مزایای ارزشمند


راحتی استفاده
بدون زحمت و دردسر برای تعویض باتری های کوچک شنوایی خود را بهبود بخشید. به سادگی سمعک خود را در طول شب در شارژر قرار دهید پس از گذشت ۶ ساعت سمعک های شما شارژ شده و آماده برای استفاده در طی روز هستند.
علاوه بر این قابلیت خشک کن الکترونیکی در شارژر از آسیب رسیدن به سمعک در برابر رطوبت جلوگیری می کند و امکان استفاده طولانی مدت را تضمین می کند.
شارژر سمعکسازگاری با محیط زیست
سمعک های قابل شارژ ضایعات باتری را نیز به میزان قابل توجهی کاهش می دهند. با استفاده از شارژر به جای ۵۲ باتری سمعک تنها می توانید از یک جفت باتری با قابلیت شارژ ‌استفاده کنید.
شارژر سمعک

قابلیت اطمینان
شارژر زیمنس هر شب رطوبت سمعک را گرفته و آنرا خشک می کند. با هر بار قرار دادن سعک در شارژر در طی شب رطوبت سمعک گرفته می شود و شما را برای یک روزکاری پر مشغله در پیش رو آماده می کند. اینکار از سمعک در برابر آسیب رطوبتی محافظت می کند و عملکرد قابل اطمینانی را بهمراه دارد.
شارژر سمعک

راحتی
پس از گذشت ۶ ساعت نشانگر رنگی شارژر به شما نشان می دهد که سمعک شما آماده شروع یک روز پر مشغله است این بدان معناست که دیگر نیازی به نگرانی در خصوص تمام شدن باتری سمعک وجود نخواهد داشت.