031-32683368 
samak000

انواع سمعک از لحاظ مارک و برند :

قبل از خرید و تهیه سمعک مورد نظر خود با بهترین برندهای سمعک دنیا آشنا شوید. بزرگترین کمپانی های تولید سمعک در دنیا، سمعک زیمنس (siemens) ، سمعک اتیکن (Oticon)، سمعک ویدکس (widex)، سمعک هانساتون (Hansaton)، سمعک ریسوند (resound)، سمعک اودیوسرویس (audio service)، سمعک فوناک (phonak)، سمعک Rexton (رکستون)، سمعک Beltone (بلتون) و سمعک های Starkey (استارکی) هستند. کلیه برندهای موجود در مرکز خرید سمعک ماهان موجود و قابل سفارش می باشد.

سمعک زیمنس(siemens)

تاریخچه سمعک های زیمنس بر می گردد به ۱۳۰ سال پیش که شخصی به نام ورندون زیمنس ، رسیور phonopher را اختراع نمود .وی پیشرو در بسیاری از دیگر ابداعات درعرصه شنوایی شناسی شد و در این راستا زیمنس همواره به تعهدات خود پایبند بوده است .شاهکارهای شنوایی شناسی زیمنس تنها به دنبال یک هدف اصلی است که با به کارگیری راهبردهای خود به افزایش سطح شنوایی کمک نموده و کیفیت زندگی را برای افرادی که دچار افت شدید شنوایی هستند افزایش دهد . این همان هدفی است که از گذشته تا به امروز به دنبال تحقق آن بوده است و ما نیز در کلینیک شنوایی سنجی  و سمعک ماهان در راستای پیشبرد این هدف پذیرای مددجویان محترم هستیم .

سمعک زیمنس(siemens)

سمعک اتیکن(Oticon)

کمپانی سمعک اتیکن دانمارک در سال ۱۹۰۴ توسط Hans Demant تاسیس شد، در دهه ۶۰ و ۷۰ میلادی کمپانی سمعک اتیکن به عنوان یک کمپانی پیشرو در صنعت سمعک و وسایل کمک شنوایی در دنیا شناخته شده بود و نمایندگی های آن در تمام دنیا فعالیت های گسترده ای را آغاز کرده بودند.

سمعک اتیکن(Oticon)

سمعک ویدکس(widex)

 کمپانی سمعک ویدکس در سال ۱۹۵۶ میلادی به کوشش آقایان توفلم و وسترمن در کشور دانمارک تاسیس شدو اکنون در بیش از ۱۵۰کشور جهان به عنوان یکی از معروف ترین مارک های سمعک دارای نمایندگی های فعال جهت توزیع محصولات و خدمات پس از فروش می باشد .

سمعک ویدکس(widex)

سمعک هانساتون (Hansaton)

تقریبا ۶۰ سال پیش، شرکت هانساتون در زمینه تولید و تهیه سیستم های شنواییدر سراسر جهان شروع به پیشرفت هایی کرد. امروزه بیشتر از ۱۵۰ کارمند مسول ارائه و پخش تولیدات هانساتون به بیشتر از ۷۰ کشور جهان می باشند.

سمعک هانساتون (Hansaton)

سمعک ریسوند (resound)


 گروه GN ReSound  یکی از بزرگترین تولید کنندگان سمعک و تجهیزات تخصصی شنوایی در جهان بوده و محصولات آن در بیش از 80 کشور دنیا عرضه شده اند. دفتر اصلی این کمپانی در کشور دانمارک قرار دارد و سابقه فعالیت آن به سال 1943 باز می گردد.

سمعک ریسوند (resound)

سمعک اودیوسرویس(audio service)

سمعک های اودیوسرویس با بیش از نیم قرن سابقه در تولید سمعک های داخل گوشی و پشت گوشی بعنوان پرفروشترین برند سمعک در سالهای 2010 تا 2014 در کشور آلمان بوده و از زیر مجموعه های سمعک زیمنس با قیمت مناسب تر میباشد.

سمعک اودیوسرویس(audio service)

سمعک فوناک(phonak)

اولین گامهای پیدایش برند سمعک فوناک ، با تاسیس کمپانی elektroakustikr fur AG در سال ۱۹۴۷ در کشور سوییس برداشته شد .سپس در سال ۱۹۶۵ به نام phonak AG تغییر یافت. هم اکنون در میان متخصیص علم شنوایی نامی شناخته شده است.

سمعک فوناک(phonak)

سمعک Rexton (رکستون)

سمعک های رکستون از سال 1950 توسط شرکت رکستوندر شهر زوريخ سوئيس توليد و به بازارهاي جهان عرضه شدند. از مهمترين ويژگي هاي سمعک هاي رکستون که از همان ابتداي توليد مورد توجه تمامي کاربران سمعک قرار گرفت ميتوان به شفافيت فوق العاده صدا ،سادگي استفاده و کاربر پسند بودن، کيفيت عالي و استقامت آنها در برابررطوبت و خرابي کم و قيمت مناسب آنها در مقايسه با ساير مارک هاي سمعک اشاره نمود.

سمعک Rexton (رکستون)

سمعک Beltone (بلتون)

چرا سمعک های بلتون ؟؟!

HPF NanoBlok

پوشش نانو (ضدآب) در سمعک های بلتون باعث افزایش طول عمر و دوام سمعک می گردد و مانع از این میشود که رطوبت و جرم گوش به سمعک آسیب برساند و حتی افراد می توانند در باران بدون هیچ گونه نگرانی قدم بزنند.

سمعک Beltone (بلتون)

سمعک Starkey (استارکی)

تاریخچه سمعک های استارکی

سال ۱۹۶۷ : شخصی به نام William Austin شرکت خدمات و تعمیرات حرفه ای سمعک را در شهر Minnesota آمریکا راه اندازی کرد و کار این شرکت در ابتدا تعمیرات سمعک بود .

سمعک Starkey (استارکی)

butten