031-32683368 
samak000


 گروه GN ReSound  یکی از بزرگترین تولید کنندگان سمعک و تجهیزات تخصصی شنوایی در جهان بوده و محصولات آن در بیش از 80 کشور دنیا عرضه شده اند. دفتر اصلی این کمپانی در کشور دانمارک قرار دارد و سابقه فعالیت آن به سال 1943 باز می گردد.

ادامه مطلب...

کمپانی سمعک اتیکن دانمارک در سال ۱۹۰۴ توسط Hans Demant تاسیس شد، در دهه ۶۰ و ۷۰ میلادی کمپانی سمعک اتیکن به عنوان یک کمپانی پیشرو در صنعت سمعک و وسایل کمک شنوایی در دنیا شناخته شده بود و نمایندگی های آن در تمام دنیا فعالیت های گسترده ای را آغاز کرده بودند.

ادامه مطلب...

تاریخچه سمعک های زیمنس بر می گردد به ۱۳۰ سال پیش که شخصی به نام ورندون زیمنس ، رسیور phonopher را اختراع نمود .وی پیشرو در بسیاری از دیگر ابداعات درعرصه شنوایی شناسی شد و در این راستا زیمنس همواره به تعهدات خود پایبند بوده است .شاهکارهای شنوایی شناسی زیمنس تنها به دنبال یک هدف اصلی است که با به کارگیری راهبردهای خود به افزایش سطح شنوایی کمک نموده و کیفیت زندگی را برای افرادی که دچار افت شدید شنوایی هستند افزایش دهد . این همان هدفی است که از گذشته تا به امروز به دنبال تحقق آن بوده است و ما نیز در کلینیک شنوایی سنجی  و سمعک ماهان در راستای پیشبرد این هدف پذیرای مددجویان محترم هستیم .

ادامه مطلب...

 کمپانی سمعک ویدکس در سال ۱۹۵۶ میلادی به کوشش آقایان توفلم و وسترمن در کشور دانمارک تاسیس شدو اکنون در بیش از ۱۵۰کشور جهان به عنوان یکی از معروف ترین مارک های سمعک دارای نمایندگی های فعال جهت توزیع محصولات و خدمات پس از فروش می باشد .

ادامه مطلب...

تقریبا ۶۰ سال پیش، شرکت هانساتون در زمینه تولید و تهیه سیستم های شنواییدر سراسر جهان شروع به پیشرفت هایی کرد. امروزه بیشتر از ۱۵۰ کارمند مسول ارائه و پخش تولیدات هانساتون به بیشتر از ۷۰ کشور جهان می باشند.

ادامه مطلب...

butten