031-32683368 
samak000


 گروه GN ReSound  یکی از بزرگترین تولید کنندگان سمعک و تجهیزات تخصصی شنوایی در جهان بوده و محصولات آن در بیش از 80 کشور دنیا عرضه شده اند. دفتر اصلی این کمپانی در کشور دانمارک قرار دارد و سابقه فعالیت آن به سال 1943 باز می گردد.

از آن زمان تا به امروز، در صنعت سمعک و تجهیزات کمک شنوایی همواره ReSound یکی از بهترین ها بوده و تکنولوژی های بسیاری را برای اولین بار به دنیا معرفی کرده است. کیفیت صدای عالی و طراحی برتر سمعکهای ReSound در دنیا شناخته شده است.

 

چرا سمعک ReSound

از ارائه اولین سمعک دیجیتال تا سمعک هایی که به طور ویژه برای هماهنگی با تلفن های هوشمند طراحی شده اند، ReSound تاریخچه‌ای طولانی از نوآوری های گوناگون دارد که به افزایش کیفیت زنگی کاربران سمعک و دوستان و خانواده آنها کمک کرده است. ویژگی های برتر و متمایزی که در محصولات ReSound وجود دارند می تواند بهترین دلیل شما برای این انتخاب باشد.

مطالعاتی که توسط موسسه‌ها و آزمایشگاه های مستقل انجام شده اند نشان می دهند که کیفیت صدای تولید شده توسط تکنولوژی "صدای فراگیرِ ReSound" در مقایسه با محصولات پیشرفته از سایر کمپانی ها، توسط کاربران سمعک امتیاز بالاتری را کسب می کند.

سمعک ریسوند-resound

صدای فراگیرِ ReSound نوعی استراتژی پردازش سیگنال بی‌همتا است که ویژگی های گوش انسان را شبیه سازی می کند. این تکنولوژی به فرد کمک می کند تا همه چیز را شفاف و طبیعی بشنود. گفتار همواره واضح، قوی و قابل فهم خواهد بود.

 

با دوام و پر طاقت

تمامی سمعک های ReSound دارای پوشش نانو معروف به " iSolate " هستند. این پوشش حفاظتی از یک لایه پلیمر بسیار نازک ساخته شده که تمامی اجزای داخلی و خارجی سمعک را می پوشاند و از آن در مقابل رطوبت، چربی و گرد وغبار محافظت می کند. به دلیل وجود این این لایه‌ی iSolate سمعک های ReSound بسیار با دوام بوده و رضایتمندی بالایی در بین کاربران دارند.

نیازهای شنوایی شما هر چه که باشد، یکی از سمعک های خانواده ReSound متناسب با آن وجود دارد. صرف نظر از نوع کم شنوایی یا سبک زندگی افراد، در خانواده ReSound طیف کاملی از انواع مدل ها، رنگ ها و ویژگی های تکنولوژیک وجود دارند.

سمعک ریسوند-resound

برای مشاهده سمعک های Resound در یک نگاه روی لینک زیر کلیک نمایید.

سمعک ریسوند-resound

سمعک ریسوند-resound

Tagged Under

butten