031-32683368 
samak000

تاریخچه سمعک های استارکی

سال ۱۹۶۷ : شخصی به نام William Austin شرکت خدمات و تعمیرات حرفه ای سمعک را در شهر Minnesota آمریکا راه اندازی کرد و کار این شرکت در ابتدا تعمیرات سمعک بود .

سال ۱۹۷۱ : در این سال این شخص یک شرکت کوچک به نام لابراتوار استارکی را از آقای Harold Starkey خریداری نمود و بخش تعمیرات حرفه ای خود را با لابراتور قالب ادغام نمود و نام سمعک استارکی بر آن نهاد.

سال ۱۹۷۳ : استارکی سمعک سفارشی ITE به نام CE1 را با دوره امتحان ۹۰ روزه و یک سال گارانتی عرضه کرد. در این سال استارکی مدلهای مختلفی از سمعک CE را تولید کرد. استارکی به سرعت کمپانی پیشرو در تولید سمعکهای سفارشی گردید.

سال ۱۹۷۵ : همزمان با رشد چشمگیر سمعکهای سفارشی، قابلیت های اولیه استارکی به سرعت رو به پیشرفت بود و در همین سال ساختمان جدیدی در نزدیکی Eden Prairie در ایالت Minnesota آمریکا خریداری نمود.

سال ۱۹۷۶ : سمعک استارکی اولین شرکت تابع را در منچستر انگلیس افتتاح نمود و در طی ۵ سال پس از آن توانست در تورنتو کانادا ، هامبورگ آلمان ، فرانسه، و Glencoe در Minnesota آمریکا آغاز به کار کند.

سال ۲۰۰۱ : استارکی سمعک های دیجیتال سری Genesis را معرفی کرد که توانست به سرعت به برترین سمعک موجود در بازار تبدیل گشته و سمعکهای Axent به عنوان نماد پیشرفته تکنولوژی دیجیتالی شناخته می شود .

سال ۲۰۰۳ : در ادامه تعهدات بیمار محور استارکی سمعک Genesis 4 با ویژگی Precision Audio Imaging که در واقع ویژگی منحصر به فرد صدای محیطی را ارائه می دهد. سمعک های Sequel ، II Axent و مجموعه Arista با سطح بالایی از کیفیت ، رسایی صدا و راحتی شنیداری برای کاربر نیز ارائه می شود.

سال ۲۰۰۷ : مدل Destiny 1600 با تنظیم openfit باعث ایجاد طبیعی ترین کیفیت صدا با استفاده از سمعک گردید.

سال ۲۰۱۱ :  سمعک استارکی AMP یک سمعک نامرئی است و برای افرادی که هنوز آمادگی ذهنی استفاده از سمعک را ندارند و سمعکهای گروه X کاملترین سمعک دیجیتالی مرسوم استتا به بازار عرصه می نماید.

سال ۲۰۱۴ : سمعک Halo برای موبایل Iphone ساخته شده است که یک انتخاب تازه برای استفاده کنندگان سمعک استارکی است . سمعک Halo از طریق Trulink app به محصولات Ipod ,iphone,ipad متصل می شود و ارتباط مستقیم موسیقی ، ویدیو و تلفن را به بیمار می دهد.

سمعک استارکی-starkey

برای مشاهده انواع سمعک های برند starkey بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

سمعک استارکی-starkey

Tagged Under

butten