031-32683368 
samak000

سمعک های نامرئی IIC (invisible in the canal)

سمعک های نامرئیهنگام صحبت کردن با مصرف کنندگان فعلی و آینده نگر، به سرعت مشخص می شود که ظاهر لوازم آرایشی اغلب باعث نگرانی آنها است. بسیاری از مردم فکر می کنند که استفاده از سمعک آنها را پیر جلوه میدهد و آنها می خواهند تا جایی که ممکن است از سمعکشان استفاده نکنند. به همین دلیل، سمعک "نامرئی" بهترین گزینه می باشد.

کوچکترین سمعک هایی که برای استفاده منظم می باشند به طورمعمول  با نام Invisible-In-Canal یا IIC شناخته می شوند. برای ساخت این نوع سمعکها، یک طرح معمول از کانال گوش ریخته می شود. دستگاه ها طراحی شده اند که به درستی در داخل کانال گوش قرار گیرند تا از کنار، روبه رو و یا حتی از پشت سر هم دیده نشوند.

سمعک IIC دارای یک سیم حذف بسیار کوچک است که این سیم در ورودی گوش برای حذف آسان سمعک قرار میگیرد. این سمعک ها را هم چنین می توان به اندازه ی نیاز در داخل و خارج  گوش، مانند سمعک های با هزینه بیشتر و یا سمعکهای پشت گوشی، برای استفاده منظم روزانه قرار داد. این به کاربران اجازه می دهد تا انعطاف پذیری بشتری  برای قرار دادن یا حذف سمعک ها در هر زمان که آنها می خواهند یا نیاز دارند داشته باشند.

با استفاده از سمعک IIC، کاربر قادر به کنترلِ استفاده و پوشیدن سایر دستگاه ها است، که اغلب منجر به رضایت بیشتر فرد می شود.

همانطور که تکنولوژی در طی چند سال گذشته بهبود یافته است، سمعک ها نیز کوچکتر، سبک تر و محکم تر از قبل شده اند.

 

به طور خلاصه میتوانید از جمع بندی آورده شده در ادامه استفاده کنید.

 

جمع بندی :

icon این سمعک های داخل گوشی به صورت سفارشی با قالب گوش هر فرد ساخته میشود و کاملا داخل مجرای گوش قرار میگیرد.

icon این سمعک ها کوچکترین سمعک های در حال حاضر دنیا میباشند.

icon این سمعک ها برای کم شنوایی های ملایم تا متوسط استفاده میشود.

icon در تمامی برندهای عالی موجود میباشد.

butten