031-32683368 

برخی افراد در محیط های پرسروصدا مانند کارخانه ها، فرودگاه ها و… کار می کنند و بر اثر تماس فراوان با صداهای بلند، به تدریج دچار کم شنوایی می گردند. قالب ضد صوت می تواند مانعی برای ایجاد یا تشدید کم شنوایی باشد.

از طرفی نیز ممکن است برخی افراد دچار اختلال حساسیت شنوایی باشند. بدین صورت که صداها را بلندتر از افراد دیگر می شنوند و آزار می بینند. به همین منظور قالب های ضد صوت از جنس سیلیکون یا صدا شکن ساخته شده تا از شنوایی این گونه افراد محافظت کند.

قالب سمعک ضد صوت و صداشکن

عارضه های آلودگی صوتی:

    icon  کاهش شنوایی

icon   وزوزگوش

icon   عصبانیت

icon  تصادفات

icon   سردرد

icon   مشاجره

icon   ناراحتی

icon   اضطراب

icon  عدم دقت

icon  عدم تعادل

صدا شکن چیست؟

صدا شکن وسیله ای برای جلوگیری از ورود آلودگی صوتی به داخل گوش میباشد.

با صدا شکن میتوانیم صداهای معمولی مانند حرف زدن وحتی نجوا را بشنویم ولی شدت صداهای بلند مانند بوق ماشین.ترافیک.نویزکارخانجات وغیره کاسته می شود.

صدا شکن چیست؟

آیا صدا شکن یک پدیده جدید است؟

خیر این وسیله بیش از 50سال است که در کشورهای مترقی به کار برده میشود

کمپانی HOCKSآمریکا شناخته ترین کمپانی ساخت صداشکن دردنیا میباشد و علاوه در آمریکا در کشورهای مانند کانادا. آلمان. انگلستان. فرانسه و دانمارک دارای نمایندگی می باشد.

فواید صداشکن

  icon پیشگیری از وزوز گوش

  icon پیشگیری از کاهش شنوایی

  icon آرامش درمحیط پرسروصدا وترافیک

  icon محافظت گوش از صداهای بلند در صنعت و کار خانجات

  icon تبدیل صداهای آرادهنده به صداهای آرام و قابل تحمل

  icon قابلیت شست وشو وبدون داشتن مدار الکترونیکی یا باطری

شرکت ماهان سمعک بزرگترین تولیدکننده و فروشنده قالب های ضدصوت معمولی / فیلتردار  و صداشکن های امریکایی در ایران میباشد که تمامی مراحل قالبگیری و ساخت توسط اودیولوژیست با رعایت استانداردهای بین المللی انجام میگیرد.

در صورت نیاز به انواع قالب های ضد صوت و صداشکن می توانید با مرکز تخصصی شنوایی سنجی و سمعک ماهان تماس گرفته و هماهنگی های لازم را برای قالبگیری و قرارداد انجام دهید .(برای کارخانجات با تعداد بیش از 100 نفر هزینه قالبگیری دریافت نمیشود)