031-32683368 

مرکز شنوایی سنجی ماهان سمعک ارائه دهنده خدمات سمعک های دیجیتال, هوشمند و فراهوشند از معروفترین و بهترین مارک سمعک های دنیا میباشد.

ماهان سمعک نمایندگی سمعک زیمنس آلمان ,Siemens, Widex,Audio service, Hansaton , Oticon ,Resound و بزرگترین مرکز خرید سمعک در اصفهان می باشد که در زمینه فروش سمعک و تجهیزات شنوایی به همکاران اودیولوژیسیت و مددجویان فعالیت دارد.

شرکت ماهان سمعک اسپادان مجهز به لابراتوار قالبسازی و تعمیرات میباشد لذا تجویز و تحویل سمعک شما در اسرع وقت توسط اودیولوژیستان مجرب انجام میگردد و در صورت عدم رضایت مددجو ؛ هزینه سمعک برگردانده میشود.

خدمات شرکت ماهان سمعک از قبیل:
icon تخفیف ویژه به اعضای کانون بازنشستگان, خانواده شهدا و ایثارگر، خانه کارگر، نیروهای مسلح و بچه های تا 7سال
icon ساخت سمعک های داخل گوشی نامرئی با دو سال گارانتی و 5سال خدمات پس از فروش
icon تعویض سمعک های قدیمی با سمعک های به روز با شرایط پرداخت عالی
icon ارائه سمعک بلوتوث , وایرلس  و اتصال بی سیم به تلویزیون و موبایل
icon ساخت قالب ضد صوت (ساده و فیلتردار) و ضد آب
icon تعمیر انواع سمعک
icon ساخت قالب سمعک
icon نوار گوش در اصفهان

مرکز شنوایی سنجی ماهان با انجام آزمون های شنوایی و بررسی میزان کم شنوایی و اختلالات شنوایی با استفاده از دستگاه های به روز دنیا آماده ارائه مشاوره و خدمات لازم به افراد کم شنوا می باشد.
اودیولوژیست های شاغل در این مرکز با گذراندن دوره های پیشرفته تجویز و تنظیم سمعک های به روز دنیا آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد
کلینیک شنوایی سنجی ماهان سمعک بهترین کلینیک انجام نوار گوش در اصفهان، همچنین برای افراد سالمند و تمامی عزیزانی که امکان مراجعه حضوری ندارند, نیروی اودیولوژیست در نظر گرفته که تمامی تست ها، نوار گوش، قالبگیری و تنظیم سمعک را در محل یا منزل شما به بهترین نحو به انجام برساند.

شرکت ماهان سمعک طرف قرارداد با بیمه های خدمات درمانی، تامین اجتماعی، خانه کارگر و کانون بازنشستگان می باشد که به این افراد علاوه بر تخفیف سمعک، فاکتور معتبر جهت دریافت مابقی هزینه سمعک ارائه می گردد.
مددجویانی که از این مرکز سمعک دریافت می کنند علاوه بر 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش به مدت یک سال باتری سمعک رایگان دریافت میکنند.
شرکت ماهان سمعک اسپادان همچنین برای کارگرانی که در محیط های پر سر و صدا فعالیت دارند، آماده بستن قرارداد با شرکت و مسئول HSE برای ساخت قالب های ضدصوت ساده و فیلتردار می باشد.

مرکز شنوایی سنجی

مرکز شنوایی سنجی

تجهیزات شنوایی

تجهیزات شنوایی

طب کار

طب کار

هزینه نوارگوش و خدمات

هزینه نوارگوش و خدمات