031-32683368 

______ به سایت مرکز شنوایی و مشاوره سمعک ماهان خوش آمدید _______

مرکز شنوایی سنجی و شرکت ماهان سمعک اسپادان ارائه دهنده خدمات ارزیابی شنوایی و ارائه سمعک های دیجیتال, هوشمند و فراهوشند از معروفترین و بهترین مارک سمعک های دنیا میباشد. ماهان سمعک نمایندگی سمعک زیمنسSiemensAudio service , Hansaton , Oticon Resound و بزرگترین مرکز فروش سمعک در اصفهان می باشد که در زمینه فروش سمعک و تجهیزات شنوایی به همکاران اودیولوژیسیت و مددجویان فعالیت دارد.

خدمات شرکت ماهان سمعک از قبیل:

 

تاریخچه سمعک های زیمنس بر می گردد به ۱۳۰ سال پیش که شخصی به نام ورندون زیمنس ، رسیور phonopher را اختراع نمود .وی پیشرو در بسیاری از دیگر ابداعات درعرصه شنوایی شناسی شد و در این راستا زیمنس همواره به تعهدات خود پایبند بوده است .شاهکارهای شنوایی شناسی زیمنس تنها به دنبال یک هدف اصلی است که با به کارگیری راهبردهای خود به افزایش سطح شنوایی کمک نموده و کیفیت زندگی را برای افرادی که دچار افت شدید شنوایی هستند افزایش دهد . این همان هدفی است که از گذشته تا به امروز به دنبال تحقق آن بوده است و ما نیز در کلینیک شنوایی سنجی  و سمعک ماهان در راستای پیشبرد این هدف پذیرای مددجویان محترم هستیم .

ویژگی های سمعک siemens

فناوری micon سکوی جدید در ادامه نوآوری best sound technology می باشد که در انواع سمعک های این برند وجود دارد و تعامل عملکرد سه ویژگی اصلی ان با یکدیگر تعادلی کامل میان کیفیت و رسایی صدا به وجود می آورد . سمعک های زیمنس دارای ویژگی ای تحت عنوان تعادل Soundability TM می باشند و در نتیجه حداکثر پذیرش سمعک ، رضایت خاطر از شنوایی در درازمدت و تجربه شنیداری صدای طبیعی را مطابق با نیازهای فردی به ارمغان می آورد .

سمعک زیمنس(siemens)

زیمنس طیف گسترده ای از سمعک های جدید با قابلیت پوشش دهی و برطرف سازی انواع افت شنوایی و با توجه به نیاز هر فرد ارائه کرده است . شما می توانید مجموعه ای متنوع از انواع مدل های سمعک های زیمنس را با سطوح عملکردی متفاوت از سمعک های پنهان داخل گوشی گرفته تا سمعک های پر قدرت پشت گوشی و یا سمعکهای چندمنظوره RIC را در این طیف مشاهده کنید و بر حسب نیاز خود از آنها بهره ببرید .

 

برای مشاهده سمعک های زیمنس در یک نگاه روی لینک زیر کلیک نمایید

 bolt shape flash black symbol for photo camera interface 1

سمعک زیمنس(siemens)

دانلود کاتالوگ انواع سمعک های مدل زیمنس

bolt shape flash black symbol for photo camera interface 1

Tagged Under

butten

با ما حرفه ای بشنوید
با شماره گیری کد #789*1*6655* میتوانید از خدمات این شرکت مطلع شوید
 

برای دریافت کارت ویزیت کلمه " ماهان سمعک " را به سامانه 10008590 پیامک کنید.