برخی افراد در محیط های پرسروصدا مانند کارخانه ها، فرودگاه ها و… کار می کنند و بر اثر تماس فراوان با صداهای بلند، به تدریج دچار کم شنوایی می گردند. قالب ضد صوت گوش می تواند مانعی برای ایجاد یا تشدید کم شنوایی باشد.

از طرفی نیز ممکن است برخی افراد دچار اختلال حساسیت شنوایی باشند. بدین صورت که صداها را بلندتر از افراد دیگر می شنوند و آزار می بینند. به همین منظور قالب های ضد صوت از جنس سیلیکون یا صدا شکن ساخته شده تا از شنوایی این گونه افراد محافظت کند.

قالب ضد صوت گوش

عارضه های آلودگی صوتی:

کاهش شنوایی

وزوزگوش

عصبانیت

تصادفات

سردرد

مشاجره

ناراحتی

اضطراب

عدم دقت

عدم تعادل

صدا شکن چیست؟

صدا شکن وسیله ای برای جلوگیری از ورود آلودگی صوتی به داخل گوش میباشد.

با صدا شکن یا قالب ضد صوت گوش میتوانیم صداهای معمولی مانند حرف زدن وحتی نجوا را بشنویم ولی شدت صداهای بلند مانند بوق ماشین.ترافیک.نویزکارخانجات وغیره کاسته می شود.

قالب ضد صوت گوش

آیا صدا شکن یک پدیده جدید است؟

خیر این وسیله بیش از 50سال است که در کشورهای مترقی به کار برده میشود

کمپانی HOCKSآمریکا شناخته ترین کمپانی ساخت صداشکن دردنیا میباشد و علاوه در آمریکا در کشورهای مانند کانادا. آلمان. انگلستان. فرانسه و دانمارک دارای نمایندگی می باشد.

فواید صداشکن

پیشگیری از وزوز گوش

پیشگیری از کاهش شنوایی

آرامش درمحیط پرسروصدا وترافیک

محافظت گوش از صداهای بلند در صنعت و کار خانجات

تبدیل صداهای آرادهنده به صداهای آرام و قابل تحمل

قابلیت شست وشو وبدون داشتن مدار الکترونیکی یا باطری

شرکت ماهان سمعک بزرگترین تولیدکننده و فروشنده قالب های ضدصوت معمولی / فیلتردار و صداشکن های امریکایی در ایران میباشد که تمامی مراحل قالبگیری و ساخت توسط اودیولوژیست با رعایت استانداردهای بین المللی انجام میگیرد.

در صورت نیاز به انواع قالب های ضد صوت و صداشکن می توانید با مرکز تخصصی شنوایی سنجی و سمعک ماهان تماس گرفته و هماهنگی های لازم را برای قالبگیری و قرارداد انجام دهید .(برای کارخانجات با تعداد بیش از 100 نفر هزینه قالبگیری دریافت نمیشود)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماستماس فوریمحصولاتنوبت دهی